شرایط و قوانین

برای خرید از فروشگاه تکچین می توانید عضو شده یا بصورت مهمان خرید کنید. کلیه مشخصات وارد شده توسط شما محرمانه بوده و صرفاً جهت ارسال کالای خریداری شده به آدرسی که در آن پر می کنید استفاده خواهد شد. بدین منظور و برای جلوگیری از بوجود آمدن هرگونه مشکلی خواهشمند است با حوصله اطلاعات درخواستی را کامل نمائید.

قیمت تمام کالاها در فروشگاه به روز بوده و فاکتور خرید شما مطابق همان قیمت نمایش داده شده برای کالا صادر می گردد. شما حداکثر 10 روز فرصت دارید تا وجه کالا را پرداخت نمائید، در غیر اینصورت فاکتور شما باطل شده و باید مجدداً خرید خود را انجام دهید و درصورتیکه قیمتها تغییر یافته باشد قیمت جدید لحاظ خواهد شد.

تمام محصولات فروشگاه بصورت صحیح و سالم در اختیار شما قرار داده می شود و شما هیچگونه نگرانی از این بابت نخواهید داشت. شما براحتی می توانید محصول مورد نظر خود را با فشردن دکمه خرید به سبد خرید خود اضافه نمائید و در پایان پس از انتخاب روش ارسال و پرداخت، سفارش خود را قطعی نمائید. در صورت نیاز جهت ارسال محصول با شماره تلفن شما تماس گرفته می شود در غیر اینصورت کالا پس از پرداخت وجه بصورت خودکار برایتان ارسال می گردد. لذا خواهشمند است شماره ای را درج نمائید تا به راحتی بتوان با شما تماس برقرار کرد.

نوع ارسال کالا بصورت اتوماتیک بر اساس استان ثبت نامی شما انتخاب می شود. 

شرایط پرداخت نیز بسیار ساده است. در تهران می توانید پس از دریافت کالا وجه آنرا به پیک بادپا پرداخت کنید یا اینکه از طریق کارت بانکی به حساب فروشگاه واریز نمائید. نوع پرداخت به سلیقه شماست و اطلاعات مربوطه پس از انتخاب روش پرداخت نمایش داده می شود.

عزیزان شهرستانی نیز می توانند وجه مربوطه را از طریق روشهای ارائه شده به حساب فروشگاه پرداخت نمایند.

در حال حاضر مالیات بر ارزش افزوده در قیمت کالاها لحاظ شده و شما وجهی اضافه تر از قیمت کالا پرداخت نمی کنید.

ارسال کالا و تحویل آن به شما به منزله اتمام خرید لحاظ شده و از آنجائیکه تمام محصولات فروشگاه بصورت صحیح و سالم در اختیار شما قرار داده می شود هیچگونه مرجوعی کالا پذیرفته نخواهد شد. به همین جهت در انتخاب و سفارش کالا نهایت دقت را در نظر گرفته و حتی می توانید از طریق تلفنهای تماس فروشگاه و پست الکترونیک از سایر مشخصات جنس مورد نظر اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به خرید نمائید.

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با ما تماس بگیرید .